Dompelpomp / vuilwaterpomp
Deze dompelpomp is geschikt voor vuil water en heeft een teruggetrokken open waaier (doorlaat max. 50mm)
- 370W, 230V
- met vlotter
- Q max = 17 m3/h
- H max = 7m
- aansluiting slang = 2"
- thermische beveiliging
Productafmetingen:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 18,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 237 mm |
| Weight | 19,50 kg |