Klepslijper / kleppenslijper / kleppenpolijster
Ideaal voor het slijpen van kleppenzetels in de cilinderkop.
Grote kleppenslijper:
- lengte = 225mm
- diameter rubberen zuignappen = 30 en 35mm
Kleine kleppenslijper:
- lengte = 210mm
- diameter rubberen zuignappen = 15 en 20mm
Ideaal voor het slijpen van kleppenzetels in de cilinderkop.
Grote kleppenslijper:
- lengte = 225mm
- diameter rubberen zuignappen = 30 en 35mm
Kleine kleppenslijper:
- lengte = 210mm
- diameter rubberen zuignappen = 15 en 20mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,10 kg |