Doppen set 3/4'' 16 delig
Deze 3/4'' doppenset van XPTools is ideaal voor werken binnen en buiten de werkplaats.
De set word geleverd in een degelijke kunstof koffer en bevat een handige uitschuifbare ratel.
16-delige gereedschapset bevat:
- 12 stuks doppen 3/4" aansluiting 19 - 21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 - 36 - 38 - 41 - 46 - 50 mm
- 1 stuks verlengstuk 3/4"x8"
- 1 stuks verlengstuk 3/4"x16"
- 1 stuks adapter 3/4"(F)x1/2(M)
- 1 stuks ratel 3/4", 24 tanden, telescopisch 490 tot 775 mm
Specificaties
| Aansluiting | 3/4" |
| Materiaal afwerking | Chrome-plated, matte |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,207 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 12,34 kg |