Monteurskruk / werkplaatskruk / werkplaatsstoel / kruk
Deze verrijdbare monteurskruk is verstelbaar in hoogte en voorzien van een zeer comfortabele driepunts zitting. De lichtgewicht werkplaatskruk is 360 graden draaibaar en bevat 5 stevige zwenkwielen. De 4 bakjes, verdeeld over 2 niveaus, zorgen voor opbergruimte van gereedschap. De werkplaatskruk kan optioneel uitgebreid worden met een bekerhouder (niet inbegrepen, zie gerelateerde producten).
Eigenschappen:
ingeschoven (minimale) hoogte = 510mm
uitgeschoven (maximale) hoogte = 700mm
afmeting zitting = 400 x 400mm
diameter zwenkwielen = 70mm
Productafmetingen:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 1.700 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 480 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 8,00 kg |