Benzinemotor E-start
Deze benzinemotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder
- boring en slag = 68 x 54mm
- asmaat = 20mm
- cilinderinhoud = 196cm³
- max. vermogen = 6,5pk(HP) / 3600rpm
- max. koppel = 13,2Nm / 2500rpm
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 17,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 350 mm |
| Weight | 19,00 kg |