Benzinemotor hand start
Deze benzinemotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Technische specificaties:
type = 4-slag / 1-cilinder
boring en slag = 68 x 54mm
asmaat = 20mm
cilinderinhoud = 196cm³
max. vermogen = 4,0kW / 1800rpm
max. koppel = 24Nm / 1250rpm
compressieverhouding = 8,5 : 1
olie capaciteit = 0,55L
tank capaciteit = 3,6L
luchtgekoeld
ontsteking = TCI
PTO rotatie = linksom
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 420 mm |
| Productbreedte | 360 mm |
| Producthoogte | 335 mm |
| Productgewicht | 16,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 400 mm |
| Verpakkingsbreedte | 400 mm |
| Verpakkingshoogte | 345 mm |
| Gewicht | 21,50 Kg |