Benzinemotor hand start
Deze benzinemotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder
- boring en slag = 77 x 58mm
- asmaat = 25mm
- spie breedte = 7mm
- cilinderinhoud = 270cm³
- max. vermogen = 9pk(HP) / 3600rpm
- max. koppel = 19,1Nm / 2500rpm
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
Productafmetingen:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 390 mm |
| Weight | 24,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 465 mm |
| Height | 485 mm |
| Weight | 26,20 kg |