Dieselmotor hand start
Deze dieselmotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder verticaal
- verbrandingssysteem = directe injectie
- boring x slag = 78 x 62mm
- cilinderinhoud = 296cm³
- snelheid = 3000rpm
- vermogen 1 uur = 4,2kW (5,7pk)
- vermogen 12 uur = 3,8kW (5,2pk)
- tankinhoud = 3,5L
- smeerolie capaciteit = 1,1L
- brandstofverbruik = 276g/kWh
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
- asmaat = 25mm
Productafmetingen:
| Length | 383 mm |
|---|---|
| Width | 421 mm |
| Height | 450 mm |
| Weight | 32,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 35,00 kg |