Dieselmotor E-start
Deze dieselmotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder verticaal
- verbrandingssysteem = directe injectie
- boring x slag = 86 x 70mm
- cilinderinhoud = 406cm³
- snelheid = 3600rpm
- vermogen 1 uur = 7,3kW (10pk)
- vermogen 12 uur = 6,5kW (9pk)
- tankinhoud = 5,5L
- smeerolie capaciteit = 1,65L
- brandstofverbruik = 282g/kWh
- asmaat = 25,4mm
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
Productafmetingen:
| Length | 417 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 495 mm |
| Weight | 43,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 520 mm |
| Weight | 47,00 kg |