Hydraulische kabelkrimptang
Deze tang is voor het professioneel krimpen van koper en aluminium in maten van 16mm2 tot 300mm2.
- krimpbereik = 16-300mm2
- krimp kracht = 70Kn
- slag = 22mm
- krimpprofielen: 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240 en 300mm2
Productafmetingen:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 6,62 kg |