Universal Joint
-drive = 3/4"
-material = chrome molydenum
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.50 kg |
Universal Joint
-drive = 3/4"
-material = chrome molydenum
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.50 kg |
These other products might interest you