Kardangewricht
-aansluiting = 3/4"
-materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Kardangewricht
-aansluiting = 3/4"
-materiaal = chrome molydeen
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren