Combination wrench
-size = 36mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-chrome plated
-mat finished
Product Dimensions
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0.822 kg |
Package Dimensions
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 74 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0.82 kg |
Combination wrench
-size = 36mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-chrome plated
-mat finished
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0.822 kg |
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 74 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0.82 kg |