Cargo Lashing
- tensioning element = clamp lock
- pretensioning force = 75 daN on lashing
- length = 6m
- winch fixed end = 0,5m
- capacity = 125kg
- width of the lashing = 2,5cm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 140 mm |
| Product Width | 70 mm |
| Product Height | 30 mm |
| Product Weight | 0.2 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 140 mm |
| Package Width | 70 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package Weight | 0.20 Kg |