Round sling 2 ton 3m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.62 kg |
Round sling 2 ton 3m
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1.62 kg |