Round sling 2 ton 4m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1.93 kg |
Round sling 2 ton 4m
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1.93 kg |