Mount plate for winch
- 4500kg / 10000lbs
Product Dimensions
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 12.87 kg |
Package Dimensions
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 13.50 kg |
Mount plate for winch
- 4500kg / 10000lbs
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 12.87 kg |
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 13.50 kg |