Mount plate for winch
- 6750kg / 15000lbs
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 915 mm |
| Product Width | 240 mm |
| Product Height | 100 mm |
| Product Weight | 9.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 925 mm |
| Package Width | 250 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package Weight | 9.00 Kg |