Fairlead roller
- 1350kg / 3000Lbs
- hole size = 67x15
- diameter hole = 9mm
- hart to hart holes = 110mm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 125 mm |
| Product Width | 75 mm |
| Product Height | 45 mm |
| Product Weight | 0.5 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 130 mm |
| Package Width | 75 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package Weight | 1.50 Kg |