One way gear wrenches set 12 pieces
- size = 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19mm
- chrome vanadium
- without box
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2.33 kg |