Electrical panel
This power strip contains four grounded 230V sockets with flaps.
Protection rating: IP44
The power strip is part of the following workshop modules, but is also available separately:
Product Dimensions
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 618 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 1.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.00 kg |





