Elektrisch paneel
Deze stekkerdoos bevat 4 geaarde 230V stopcontacten met klep.
beschermingsgraad = IP44
De stekkerdoos is onderdeel van de volgende werkplaatsmodules, maar is ook los verkrijgbaar:
BGMODA t/m BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 618 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,00 kg |





