Brush
Suitable for applying tyre lube.
- 35mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.12 kg |
Brush
Suitable for applying tyre lube.
- 35mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.12 kg |
These other products might interest you