Stand for belt grinder
Suited for belt grinder BSM100.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6.6 kg |
Package Dimensions
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7.00 kg |
Stand for belt grinder
Suited for belt grinder BSM100.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6.6 kg |
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7.00 kg |
These other products might interest you