Between Valve, 3/4"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 0.18 kg |