Between Valve Type "York", 3"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 1.70 kg |