Oil for air tools Zion Air B 32
Specially designed for ZION AIR pneumatic tools. Good lubrication by adhesive properties
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0.90 kg |