Luchtgereedschap olie Zion Air B 32
Speciaal voor ZION AIR pneumatisch gereedschap. Goede smering door hechtende eigenschappen.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0,90 kg |