Pressure gauge
- diameter = 50mm / 2''
- axial
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Pressure gauge
- diameter = 50mm / 2''
- axial
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.10 kg |