Drukmeter
- diameter = 50mm / 2''
- horizontaal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Drukmeter
- diameter = 50mm / 2''
- horizontaal
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,10 kg |