Nail staples
- 5.8 x 25mm
- 1000 pieces
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0.40 kg |
Nail staples
- 5.8 x 25mm
- 1000 pieces
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0.40 kg |