Nieten
Geschikt voor NS5040 combinatie tacker
- 5.8 x 25mm
- 1000 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Nieten
Geschikt voor NS5040 combinatie tacker
- 5.8 x 25mm
- 1000 stuks
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 0,40 kg |