Towing chain
- chain size = 10mm
- length = 5m
- grade 80
- carrying capacity = 3,15T
- with case
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13.65 kg |
Package Dimensions
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 14.00 kg |