Sleepketting
- grootte keten = 10mm
- lengte = 5m
- grade 80
- tonnage = 3,15
- met koffer
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13,65 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 14,00 kg |