Ceramic head plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
80 - 100A
10 pieces
Product Dimensions
| Length | 29 mm |
|---|---|
| Width | 34 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 0.01 kg |
Package Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.30 kg |
Ceramic head plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
80 - 100A
10 pieces
| Length | 29 mm |
|---|---|
| Width | 34 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.30 kg |
These other products might interest you