Keramische dop plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
10 stuks
Productafmetingen:
| Length | 29 mm |
|---|---|
| Width | 34 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Keramische dop plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
10 stuks
| Length | 29 mm |
|---|---|
| Width | 34 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 0,01 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren