Tip adapter plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
80 - 100A
10 pieces
Product Dimensions
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0.01 kg |
Package Dimensions
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.12 kg |
Tip adapter plasma torch
Suitable for the plasma torch PL80.
80 - 100A
10 pieces
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.12 kg |
These other products might interest you