Tiphouder plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
10 stuks
Productafmetingen:
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Tiphouder plasmatoorts
Geschikt voor de plasmatoorts PL80.
80 - 100A
10 stuks
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 0,01 kg |
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren