T-dolly set bent
This T-dolly set is suitable for shaping metal using nylon and wooden hammers.
- length of heads = 150 / 150 / 200mm
- diameter of heads = 13 / 19 / 25mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 3.20 kg |