T-dolly set gebogen
Deze T-dolly set is geschikt voor het vormen van metaal met behulp van nylon en houten hamers.
- lengte van de koppen = 150 / 150 / 200mm
- diameter van de koppen = 13 / 19 / 25mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 3,20 kg |