Capacitor 12 uf
- voltage = 450V
- for mounting on engine
- voltage = 450V
- for mounting on engine
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.01 kg |