Universele aanloop condensator 12 uf
- spanning = 450 V
- voor montage bij motor
- spanning = 450 V
- voor montage bij motor
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,01 kg |