Eye screw M20 zinc plated
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.40 kg |
Eye screw M20 zinc plated
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.40 kg |