Oogbout M12 verzinkt
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Oogbout M12 verzinkt
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,40 kg |