Forkliftseat adjustable
- adjustable
- double stitched
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10.50 kg |
Forkliftseat adjustable
- adjustable
- double stitched
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10.50 kg |
These other products might interest you