Heftruckstoel
- verstelbare rugleuning
- dubbelgestikt
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10,50 kg |
Heftruckstoel
- verstelbare rugleuning
- dubbelgestikt
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10,50 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren