Worktop ply wood
dimensions = 864 x 36 x 864 x 1223mm
This worktop can be mounted on the bottom cabinet for corner GC01GC.
This worktop is also part of workshop module 4, but is also available separately.
Product Dimensions
| Length | 860 mm |
|---|---|
| Width | 860 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 17.5 kg |
Package Dimensions
| Length | 905 mm |
|---|---|
| Width | 905 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 19.70 kg |

