Werkblad geperst hout
afmetingen = 864 x 36 x 864 x 1223mm
Dit werkblad is te monteren op onderkast voor hoek GC01GC.
Ook is dit werkblad onderdeel van werkplaatsmodule 4, maar is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 860 mm |
|---|---|
| Width | 860 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 17,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 905 mm |
|---|---|
| Width | 905 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 19,70 kg |

