Tool wall / tool panel
This tool wall is part of workshop module 1, 2, 3 and 4, but is also available separately.
dimensions square holes = 9,5 x 9,5mm
Product Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 615 mm |
| Height | 1,052 mm |
| Weight | 5.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,072 mm |
|---|---|
| Width | 635 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 5.60 kg |