Gereedschapswand
Deze gereedschapswand is onderdeel van werkplaatsmodule 1, 2, 3 en 4, maar is ook los verkrijgbaar.
afmetingen vierkante gaten = 9,5 x 9,5mm
Productafmetingen:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 615 mm |
| Height | 1.052 mm |
| Weight | 5,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.072 mm |
|---|---|
| Width | 635 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 5,60 kg |